HAKKINDA

Oğul Mensucat San. ve Tic. Ltd. Şti. Uşak ilinde 1997 yılında Memet Oğul önderliğinde kurulmuş olup iplik, battaniye ve kilim üreticisi olarak faaliyet göstermektedir.

Uşak Organize Sanayi Bölgesinde 5000m2 kapalı alanda üretim faaliyetlerine devam eden Oğul Mensucat, ilkelerine ve değerlerine bağlı, ürün ve hizmetlerini kaliteden ödün vermeden sürekli geliştiren, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak ulusal ve uluslararası pazarda söz sahibi bir firma olma vizyonuyla yoluna devam etmektedir.

Oğul Mensucat, tekstil atıklarının geri dönüştürülmesiyle yeniden ekonomiye kazandırılmış olan rejenere iplikler üretmektedir,  rejenere olarak üretilen bu iplikler sayesinde çevre kirliliğinin ve pamuk üretimi için gerekli olan tonlarca suyun tüketilmesi önlenmektedir. İplik üretiminin yanı sıra battaniye ve kilim üretiminde de söz sahibi bir firmadır. Üretimi yapılan tüm ürünler hem iç pazarda satılıp hem de ihracatı yapılarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

VİZYON

21. yüzyılın rekabetçi pazar koşullarında değerlerinden taviz vermeden, ürün ve hizmetlerini en üst seviyedeki kalite standartlarını örnek alarak sürekli geliştirmek, ulusal ve uluslararası arenada söz sahibi geri dönüşüm iplik ve battaniye üreticisi olmak, katma değeri yüksek kaliteli ürünler imal ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ve böylece sürdürülebilir büyüme yakalayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve daha fazla sayıda insana iş imkanı sağlamak için durmadan çalışıyoruz.

MİSYON

Değerli çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve tüm paydaşlarımız ile takım ruhuyla ve profesyonelce çalışarak, teknoloji ve inovasyon odaklı bir kalite yönetim sistemi uygulamak, böylece rekabetçi ortam koşullarında müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve kaliteden taviz vermeden karşılamaktır. Değişime ve gelişime açık bir felsefeyle geleceği planlamak, yeni nesillere daha yaşanılabilir ve yaşam standartları yüksek bir dünya bırakmaktır.

Hotline
+905393558668